Anasayfa
ANASAYFA DETAYLAR

Ak Parti Beyoğlu İlçe Yönetimi'ni Ağırladık

ÜNDER Beyoğlu Sohbetleri'nin 27 Ocak 2023 Cuma akşamı konuğu, Ak Parti Beyoğlu İlçe Başkanı Avukat Abdullah Enes Özkan ve ilçe yönetim kurulu oldu. Aktüel siyasi meseleler üzerine değerlendirmelerde bulunan Özkan, Ak Parti Beyoğlu İlçesi'nin Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanlığı'nın düzenlediği STK ziyaretleri kapsamında dernek merkezi Beyoğlu'nda bulunan ÜNDER'i ziyaret etmekten duydukları memnuniyeti ifade etti.

ÜNDER Başkanı İsa Gümüş, Beyoğlu'ndaki dernek merkezinde Beyoğlu Sohbetleri adıyla geleneksel olarak çok uzun yıllardır devam eden sohbet programlarında ÜNDER'in birbirinden önemli kurum ve şahsiyeti misafir ettğini aktararak AK Parti Beyoğlu İlçe Başkanlığı'na ziyaretleri için teşekkür etti. 

Katılımcı misafirlerin sorularıyla zenginleşen sohbet programına, ÜNDER yönetiminin önceki dönem başkanları Ayhan Doğan ve Musa Hamarat ve birçok ÜNDER üyesinin yanı sıra Beyoğlu Ordulular Derneği'nin önceki dönem başkanları Temel Karadeniz ve Abdullah Ballı ile mevcut başkan İsmail Başaran da iştirak etti. 

Kutlukhan Şakir, gecenin ikram sahibi olarak misafirlere Özbek pilavı ikram etti. Gecenin sonunda programın konuğu Abdullah Enes Özkan'a ÜNDER tarafından neşredilmiş olan kitaplar hediye edildi. Özkan ise ilçe yönetimi adına dernek başkanı İsa Gümüş nezdinde ÜNDER'e çiçek takdim etti. Program hediye takdiminin ardından sona erdi. 

29.01.2023 20:39:15
Hit: 569