Baskanimizin mesaji
Vizyonumuz
Tzgmz
Mustafa Rakim Efendi
Yayinlarimiz
Basinda nder
 
 
 • ÃœNDER BeyoÄŸlu Sohbetlerinde 06.03.2020 Cuma akÅŸamı gerçekleÅŸecek olan sohbetimizin konuÄŸu, Ä°ngiltere Exeter Ãœniversitesi Siyaset Bilimi-Uluslararası Ä°liÅŸkiler bölümünde doktora çalışmalarına devam etmekte olan hemÅŸehrimiz Haluk DoÄŸan olacaktır. Uluslararası sistemin yapısal dönüşümleri baÄŸlamında,  Amerika BirleÅŸik Devletleri, Rusya ve Türkiye arasındaki politik iliÅŸkilerin deÄŸerlendirileceÄŸi ve Fatih Karagümrük mevkiindeki Hattat Mustafa Râkım Efendi Medresesinde saat 19.00'da baÅŸlayacak olan sohbete tüm dostlarımız davetlidir.   
 •  
   

   

  Vizyonumuz

  ÜNDER | Ünyeliler Dernegi olarak;

  Toplumumuzun degerleri ile örtüsen, sosyal ve kültürel yapimizi , sevgi ve saygi çerçevesi içinde, dostluk ve kardeslik ilkeleri dogrultusunda, yardimlasmanin ve dayanismanin esas alindigi, çagdas metot ve teknikleri kullanarak, profesyonel yönetim anlayisi içinde, üyelerin bilgi,birikim ve kültürel gelisimini esas alan örnek bir dernek olmayi amaçlamaktadir.. Yönetimde öncülük anlayisi içerisinde, üyeler arasinda koordinasyon saglayarak karsilikli iletisim içinde olmak. Amaç ve hedeflerimize ulasmak için arastirma yapmayi,bunlari yayinlamayi, yeniliklere açik olmayi,gelisen ve degisen bilisim ve iletisim araçlarini kullanmayi ilke edinmistir.

   

  Yerel ve Milli kültürümüzün korunmasi yasatilmasi ve anlatilmasi için hem tesvik edici hemde uygulayici olma temelinde her türlü kültürel aktivetelere katilmak, gerekirse destek vermek projeler gelistirmek.

   

  Etkili özdenetim ve iletisimi kurmak.Çagin gerektirdigi gelisim ve degisime uygun olarak, insan kaynaklarini ve maddi kaynaklari etkili ve verimli kullanmak.

  NDER - Vizyonumuz
   
   
     Resim Galerisi    Videolar    Yorum Defteri    Iletisim  
  2021 unyeliler.com - Tm haklari saklidir.