Baskanimizin mesaji
Vizyonumuz
Tüzügümüz
Mustafa Rakim Efendi
Yayinlarimiz
Basinda Ünder
 
 
 • Hattat Râkim Medresesi'nde 31.01.2020 Cuma aksami gerçeklesecek olan sohbetimizin konugu Ünye Turizm Isletmecileri Dernegi (ÜNTISAD) ve Ekonomik Sosyal Arastirma ve Kalkinma Dernegi (ESAK) Baskani Sayin Hasan SIMSEK olacaktir. Saat 19.00'da baslayacak olan programa tüm dostlarimiz davetlidir.
 •  
   

   

  Vizyonumuz

  ÜNDER | Ünyeliler Dernegi olarak;

  Toplumumuzun degerleri ile örtüsen, sosyal ve kültürel yapimizi , sevgi ve saygi çerçevesi içinde, dostluk ve kardeslik ilkeleri dogrultusunda, yardimlasmanin ve dayanismanin esas alindigi, çagdas metot ve teknikleri kullanarak, profesyonel yönetim anlayisi içinde, üyelerin bilgi,birikim ve kültürel gelisimini esas alan örnek bir dernek olmayi amaçlamaktadir.. Yönetimde öncülük anlayisi içerisinde, üyeler arasinda koordinasyon saglayarak karsilikli iletisim içinde olmak. Amaç ve hedeflerimize ulasmak için arastirma yapmayi,bunlari yayinlamayi, yeniliklere açik olmayi,gelisen ve degisen bilisim ve iletisim araçlarini kullanmayi ilke edinmistir.

   

  Yerel ve Milli kültürümüzün korunmasi yasatilmasi ve anlatilmasi için hem tesvik edici hemde uygulayici olma temelinde her türlü kültürel aktivetelere katilmak, gerekirse destek vermek projeler gelistirmek.

   

  Etkili özdenetim ve iletisimi kurmak.Çagin gerektirdigi gelisim ve degisime uygun olarak, insan kaynaklarini ve maddi kaynaklari etkili ve verimli kullanmak.

  ÜNDER - Vizyonumuz
   
   
     Resim Galerisi    Videolar    Yorum Defteri    Iletisim  
  � 2020 unyeliler.com - Tüm haklari saklidir.