Başkanımızın mesajı
Vizyonumuz
Tüzüğümüz
Mustafa Rakım Efendi
Yayınlarımız
Basında Ünder
 
 
 • Hattat Râkım Medresesi'nde 10.01.2020 Cuma akşamı icrâ edilen "Beyoğlu Sohbetleri"nde konuğumuz Ünyeliler Derneğimizin kurucu üyesi ve dönem başkanı, 23. ve 24. dönem Ordu Milletvekili ve Ak Parti Genel Sekreter Yardımcısı Av. Mustafa Hamarat oldu. Hamarat ile birlikte derneğimizin birçok kurucu ve mensuplarının da medresenin yeni hâlini ilk defa ziyaret ettiği hasbihâl programı samimi bir havada gerçekleşti. Mustafa Hamarat, Hattat Râkım medresesinin -Ünyeliler Vakfı (ÜNSEV) ve Ünyeliler Derneği (ÜNDER) öncülüğünde- projesinden yapımına kadar başından sonuna emek veren tüm kurumlara ve şahıslara teşekkürlerini ifade etti. Gecenin sonunda Hattat Râkım Efendi ve talebesi Mehmed Haşim Efendi'nin medfun bulunduğu türbe Kur'an-ı Kerîm tilâveti ve dualarla ziyaret edildi.
 •  
   

   

  Vizyonumuz

  ÜNDER | Ünyeliler Derneği olarak;

  Toplumumuzun değerleri ile örtüşen, sosyal ve kültürel yapımızı , sevgi ve saygı çerçevesi içinde, dostluk ve kardeşlik ilkeleri doğrultusunda, yardımlaşmanın ve dayanışmanın esas alındığı, çağdaş metot ve teknikleri kullanarak, profesyonel yönetim anlayışı içinde, üyelerin bilgi,birikim ve kültürel gelişimini esas alan örnek bir dernek olmayı amaçlamaktadır.. Yönetimde öncülük anlayışı içerisinde, üyeler arasında koordinasyon sağlayarak karşılıklı iletişim içinde olmak. Amaç ve hedeflerimize ulaşmak için araştırma yapmayı,bunları yayınlamayı, yeniliklere açık olmayı,gelişen ve değişen bilişim ve iletişim araçlarını kullanmayı ilke edinmiştir.

   

  Yerel ve Milli kültürümüzün korunması yaşatılması ve anlatılması için hem teşvik edici hemde uygulayıcı olma temelinde her türlü kültürel aktivetelere katılmak, gerekirse destek vermek projeler geliştirmek.

   

  Etkili özdenetim ve iletişimi kurmak.Çağın gerektirdiği gelişim ve değişime uygun olarak, insan kaynaklarını ve maddi kaynakları etkili ve verimli kullanmak.

  ÜNDER - Vizyonumuz
   
   
     Resim Galerisi    Videolar    Yorum Defteri    İletişim  
  2020 unyeliler.com - Tüm haklari saklidir.