Baskanimizin mesaji
Vizyonumuz
Tzgmz
Mustafa Rakim Efendi
Yayinlarimiz
Basinda nder
 
 
 • ÃœNDER BeyoÄŸlu Sohbetlerinde 06.03.2020 Cuma akÅŸamı gerçekleÅŸecek olan sohbetimizin konuÄŸu, Ä°ngiltere Exeter Ãœniversitesi Siyaset Bilimi-Uluslararası Ä°liÅŸkiler bölümünde doktora çalışmalarına devam etmekte olan hemÅŸehrimiz Haluk DoÄŸan olacaktır. Uluslararası sistemin yapısal dönüşümleri baÄŸlamında,  Amerika BirleÅŸik Devletleri, Rusya ve Türkiye arasındaki politik iliÅŸkilerin deÄŸerlendirileceÄŸi ve Fatih Karagümrük mevkiindeki Hattat Mustafa Râkım Efendi Medresesinde saat 19.00'da baÅŸlayacak olan sohbete tüm dostlarımız davetlidir.   
 •  
   

   

  Beyoğlu Sohbetlerinde Bu Hafta Uluslararası Siyaset Konuşulacak  ÜNDER BeyoÄŸlu Sohbetlerinde 06.03.2020 Cuma akÅŸamı gerçekleÅŸecek olan sohbetimizin konuÄŸu, Ä°ngiltere Exeter Üniversitesi Siyaset Bilimi-Uluslararası Ä°liÅŸkiler bölümünde doktora çalışmalarına devam etmekte olan hemÅŸehrimiz Haluk DoÄŸan olacaktır. Uluslararası sistemin yapısal dönüÅŸümleri baÄŸlamında,  Amerika BirleÅŸik Devletleri, Rusya ve Türkiye arasındaki politik iliÅŸkilerin deÄŸerlendirileceÄŸi ve Fatih Karagümrük mevkiindeki Hattat Mustafa Râkım Efendi Medresesinde saat 19.00'da baÅŸlayacak olan sohbete tüm dostlarımız davetlidir.   

   

  Haluk DoÄŸan kimdir?

   

  1989 Ä°stanbul doÄŸumlu olup aslen Ordu Ünyelidir. Lisans öÄŸrenimini Maltepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası Ä°liÅŸkiler bölümünde tamamlamıştır. Ä°stanbul Üniversitesi Ä°ktisat Sosyolojisi Anabilim Dalı-Sosyal Yapı ve Sosyal DeÄŸiÅŸme bölümündeki yüksek lisans çalışmalarının  ardından, Millî EÄŸitim Bakanlığının akademisyen yetiÅŸtirme  programı mârifetiyle Ä°ngiltere Exeter Üniversitesi Uluslararası Ä°liÅŸkiler bölümünde yüksek lisans derecesi almıştır. Hâlen Exeter Üniversitesinde Uluslararası Ä°liÅŸkiler-Strateji ve Güvenlik alanında doktora çalışmalarına devam etmektedir.    
   
     Resim Galerisi    Videolar    Yorum Defteri    Iletisim  
  2021 unyeliler.com - Tm haklari saklidir.