Baskanimizin mesaji
Vizyonumuz
Tzgmz
Mustafa Rakim Efendi
Yayinlarimiz
Basinda nder
 
 
 • ÃœNDER BeyoÄŸlu Sohbetlerinde 06.03.2020 Cuma akÅŸamı gerçekleÅŸecek olan sohbetimizin konuÄŸu, Ä°ngiltere Exeter Ãœniversitesi Siyaset Bilimi-Uluslararası Ä°liÅŸkiler bölümünde doktora çalışmalarına devam etmekte olan hemÅŸehrimiz Haluk DoÄŸan olacaktır. Uluslararası sistemin yapısal dönüşümleri baÄŸlamında,  Amerika BirleÅŸik Devletleri, Rusya ve Türkiye arasındaki politik iliÅŸkilerin deÄŸerlendirileceÄŸi ve Fatih Karagümrük mevkiindeki Hattat Mustafa Râkım Efendi Medresesinde saat 19.00'da baÅŸlayacak olan sohbete tüm dostlarımız davetlidir.   
 •  
   

   

  Hattat Rkim Medresesinde Mustafa Hamarat ile Hasbihl  Hattat Râkim Medresesi'nde 10.01.2020 Cuma aksami icrâ edilen "Beyoglu Sohbetleri"nde konugumuz Ünyeliler Dernegimizin kurucu üyesi ve dönem baskani, 23. ve 24. dönem Ordu Milletvekili ve Ak Parti Genel Sekreter Yardimcisi Av. Mustafa Hamarat oldu. Hamarat ile birlikte dernegimizin birçok kurucu ve mensubunun da medresenin yeni hâlini ilk defa ziyaret ettigi hasbihâl programi samimi bir havada gerçeklesti.

  Mustafa Hamarat, Hattat Râkim medresesinin -Ünyeliler Vakfi (ÜNSEV) ve Ünyeliler Dernegi (ÜNDER) öncülügünde- projesinden yapimina kadar basindan sonuna emek veren tüm kurumlara ve sahislara  tesekkürlerini ifade etti. Gecenin sonunda Hattat Râkim Efendi ve talebesi Mehmed Hasim Efendi'nin medfun bulundugu türbe Kur'an-i Kerîm tilâveti  ve dualarla ziyaret edildi.

   

   
   
     Resim Galerisi    Videolar    Yorum Defteri    Iletisim  
  2021 unyeliler.com - Tm haklari saklidir.