Baskanimizin mesaji
Vizyonumuz
Tzgmz
Mustafa Rakim Efendi
Yayinlarimiz
Basinda nder
 
 
 • ÃœNDER BeyoÄŸlu Sohbetlerinde 06.03.2020 Cuma akÅŸamı gerçekleÅŸecek olan sohbetimizin konuÄŸu, Ä°ngiltere Exeter Ãœniversitesi Siyaset Bilimi-Uluslararası Ä°liÅŸkiler bölümünde doktora çalışmalarına devam etmekte olan hemÅŸehrimiz Haluk DoÄŸan olacaktır. Uluslararası sistemin yapısal dönüşümleri baÄŸlamında,  Amerika BirleÅŸik Devletleri, Rusya ve Türkiye arasındaki politik iliÅŸkilerin deÄŸerlendirileceÄŸi ve Fatih Karagümrük mevkiindeki Hattat Mustafa Râkım Efendi Medresesinde saat 19.00'da baÅŸlayacak olan sohbete tüm dostlarımız davetlidir.   
 •  
   

   

  Hattat Rkim Medresesinde Bu Hafta Mustafa Hamarat i Konuk Ediyoruz  Hattat Râkim Medresesi'nde 10.01.2020 Cuma aksami icrâ edilecek olan Beyoglu Sohbetleri'nde  konugumuz Ünyeliler Dernegimizin kurucu üyesi ve dönem baskani, 23. ve 24. dönem Ordu Milletvekili ve Ak Parti Genel Sekreter Yardimcisi Av. Mustafa Hamarat olacaktir. Sayin HAMARAT'in türbe ve medreseyi ziyaretiyle saat 19.00'da baslayacak olan sohbet ve hasbihâl programina tüm dostlarimiz davetlidir. 

   

  Mustafa Hamarat kimdir? 

  21 Temmuz 1972'de Ordu’da dogdu. Babasinin adi Mustafa, annesinin adi Zahide'dir. Avukat; Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Yüksek lisansini Kirikkale...

  21 Temmuz 1972'de Ordu’da dogdu. Babasinin adi Mustafa, annesinin adi Zahide'dir. Avukat; Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Yüksek lisansini Kirikkale Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Kamu Yönetimi Anabilim Dalinda tamamladi. Kirikkale Üniversitesi'nde akademik kadroda Uzman hukukçu olarak çalismaya basladi. Istanbul Büyüksehir Belediyesi'ne kurum avukati olarak atandi. Serbest avukatlik yapti. Hukukun Üstünlügü Platformu kurucu üyesi oldu ve Genel Sekreterligi görevini yürüttü. Bir grup avukatla birlikte Aktif Hukuk Dergisi’ni çikartti ve derginin yazi isleri müdürlügünü üstlendi.


  2002 seçimlerinde Ak Parti Ordu listesinden milletvekili adayi gösterildi.


  2003 yilinda Ak Parti Istanbul Il Yönetimi’nde görev aldi.


  2004 yerel seçimlerinde Ümraniye Belediye baskanligi için aday adayi oldu.


  2007 seçimlerinde Ordu Milletvekili seçildi, 23. ve 24. Dönem Ak Parti Ordu Milletvekili olarak görev yapti. Milletvekilligi süresince; Anayasa Komisyonu, Adalet Komisyonu, Kadin Erkek Firsat Esitligi Komisyonu, Bayindirlik Imar Ulasim ve Turizm Komisyonu üyeliginde bulundu. Türkiye-Sri Lanka Parlamentolar Arasi Dostluk Grubu Baskanligi yapti.


  2011-2013 yillarinda TBMM Baskanlik Divani Katip üyesi olarak görev yapti.
  Orta düzeyde Ingilizce, Almanca ve Arapça bilmektedir.


  Evli ve bes çocuk babasidir.   
   
     Resim Galerisi    Videolar    Yorum Defteri    Iletisim  
  2021 unyeliler.com - Tm haklari saklidir.