Baskanimizin mesaji
Vizyonumuz
Tüzügümüz
Mustafa Rakim Efendi
Yayinlarimiz
Basinda Ünder
 
 
 • Hattat Râkim Medresesi'nde 31.01.2020 Cuma aksami gerçeklesecek olan sohbetimizin konugu Ünye Turizm Isletmecileri Dernegi (ÜNTISAD) ve Ekonomik Sosyal Arastirma ve Kalkinma Dernegi (ESAK) Baskani Sayin Hasan SIMSEK olacaktir. Saat 19.00'da baslayacak olan programa tüm dostlarimiz davetlidir.
 •  
   

   

  Hattat Râkim Medresesinde Bu Hafta Mustafa Hamarat i Konuk Ediyoruz  Hattat Râkim Medresesi'nde 10.01.2020 Cuma aksami icrâ edilecek olan Beyoglu Sohbetleri'nde  konugumuz Ünyeliler Dernegimizin kurucu üyesi ve dönem baskani, 23. ve 24. dönem Ordu Milletvekili ve Ak Parti Genel Sekreter Yardimcisi Av. Mustafa Hamarat olacaktir. Sayin HAMARAT'in türbe ve medreseyi ziyaretiyle saat 19.00'da baslayacak olan sohbet ve hasbihâl programina tüm dostlarimiz davetlidir. 

   

  Mustafa Hamarat kimdir? 

  21 Temmuz 1972'de Ordu’da dogdu. Babasinin adi Mustafa, annesinin adi Zahide'dir. Avukat; Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Yüksek lisansini Kirikkale...

  21 Temmuz 1972'de Ordu’da dogdu. Babasinin adi Mustafa, annesinin adi Zahide'dir. Avukat; Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. Yüksek lisansini Kirikkale Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Kamu Yönetimi Anabilim Dalinda tamamladi. Kirikkale Üniversitesi'nde akademik kadroda Uzman hukukçu olarak çalismaya basladi. Istanbul Büyüksehir Belediyesi'ne kurum avukati olarak atandi. Serbest avukatlik yapti. Hukukun Üstünlügü Platformu kurucu üyesi oldu ve Genel Sekreterligi görevini yürüttü. Bir grup avukatla birlikte Aktif Hukuk Dergisi’ni çikartti ve derginin yazi isleri müdürlügünü üstlendi.


  2002 seçimlerinde Ak Parti Ordu listesinden milletvekili adayi gösterildi.


  2003 yilinda Ak Parti Istanbul Il Yönetimi’nde görev aldi.


  2004 yerel seçimlerinde Ümraniye Belediye baskanligi için aday adayi oldu.


  2007 seçimlerinde Ordu Milletvekili seçildi, 23. ve 24. Dönem Ak Parti Ordu Milletvekili olarak görev yapti. Milletvekilligi süresince; Anayasa Komisyonu, Adalet Komisyonu, Kadin Erkek Firsat Esitligi Komisyonu, Bayindirlik Imar Ulasim ve Turizm Komisyonu üyeliginde bulundu. Türkiye-Sri Lanka Parlamentolar Arasi Dostluk Grubu Baskanligi yapti.


  2011-2013 yillarinda TBMM Baskanlik Divani Katip üyesi olarak görev yapti.
  Orta düzeyde Ingilizce, Almanca ve Arapça bilmektedir.


  Evli ve bes çocuk babasidir.   
   
     Resim Galerisi    Videolar    Yorum Defteri    Iletisim  
  � 2020 unyeliler.com - Tüm haklari saklidir.