Baskanimizin mesaji
Vizyonumuz
Tzgmz
Mustafa Rakim Efendi
Yayinlarimiz
Basinda nder
 
 
 • ÃœNDER BeyoÄŸlu Sohbetlerinde 06.03.2020 Cuma akÅŸamı gerçekleÅŸecek olan sohbetimizin konuÄŸu, Ä°ngiltere Exeter Ãœniversitesi Siyaset Bilimi-Uluslararası Ä°liÅŸkiler bölümünde doktora çalışmalarına devam etmekte olan hemÅŸehrimiz Haluk DoÄŸan olacaktır. Uluslararası sistemin yapısal dönüşümleri baÄŸlamında,  Amerika BirleÅŸik Devletleri, Rusya ve Türkiye arasındaki politik iliÅŸkilerin deÄŸerlendirileceÄŸi ve Fatih Karagümrük mevkiindeki Hattat Mustafa Râkım Efendi Medresesinde saat 19.00'da baÅŸlayacak olan sohbete tüm dostlarımız davetlidir.   
 •  
   

   

  mer am Hoca Yrekli Insan Timsliydi  Hocalarin Hocasi Ömer Çam Kabri Basinda Yâd Edildi

  Hocalarin hocasi, Safahat hafizi, Istanbul Yüksek Islâm Enstitüsü eski müdürü, egitimci, pedagog, sair ve edip Ömer ÇAM Hoca, dâr-i bekâya irtihâlinin 17. sene-i devriyesi münasebetiyle, 15.12.2019 Pazar günü saat 11:00'de Maltepe Gülsuyu Mezarligi'ndaki kabri basinda Kur'an-i Kerîm tilâveti  ve dualarla yâd edildi.  

  Programa Içisleri Eski Bakani Idris Naim Sahin, Ömer ÇAM hocanin oglu Prof. Dr. Haydar Kâmil ÇAM ve Ordu 20. dönem milletvekili Mustafa Hasan ÖZ; Prof. Dr. Hüsrev Subasi basta olmak üzere hocanin birçok talebesi; ÜNDER Baskani Musa Hamarat, yönetim ve dernek üyelerinin yaninda hocanin birçok yakini ve seveni istirak etti.

  Prof Dr. Hüsrev Subasi hocanin egitim yöntemi, talebelerine yaklasimi ve kazandirdiklarindan bahsetti. Ardindan Idris Naim Sahin, hoca için düzenlenen yâd programinin her sene sürekli olarak devam etmesinin önemini vurgulayan bir konusma yapti. Hocanin oglu Kâmil Çam ise yâd programina katilanlara ve programin düzenlenmesini saglayan ÜNDER'e tesekkürlerini ifade etti. Son olarak, Mustafa Hasan Öz, hoca ile yasadigi hatiralarini anlatti. 

  Kur'an-i Kerîm okunduktan sonra yapilan dualara hep bir agizdan 'amin' denildi. 

   

   

      
   
     Resim Galerisi    Videolar    Yorum Defteri    Iletisim  
  2021 unyeliler.com - Tm haklari saklidir.