Baskanimizin mesaji
Vizyonumuz
Tüzügümüz
Mustafa Rakim Efendi
Yayinlarimiz
Basinda Ünder
 
 
 • Hattat Râkim Medresesi'nde 31.01.2020 Cuma aksami gerçeklesecek olan sohbetimizin konugu Ünye Turizm Isletmecileri Dernegi (ÜNTISAD) ve Ekonomik Sosyal Arastirma ve Kalkinma Dernegi (ESAK) Baskani Sayin Hasan SIMSEK olacaktir. Saat 19.00'da baslayacak olan programa tüm dostlarimiz davetlidir.
 •  
   

   

  Ömer Çam Hoca Yürekli Insan Timsâliydi  Hocalarin Hocasi Ömer Çam Kabri Basinda Yâd Edildi

  Hocalarin hocasi, Safahat hafizi, Istanbul Yüksek Islâm Enstitüsü eski müdürü, egitimci, pedagog, sair ve edip Ömer ÇAM Hoca, dâr-i bekâya irtihâlinin 17. sene-i devriyesi münasebetiyle, 15.12.2019 Pazar günü saat 11:00'de Maltepe Gülsuyu Mezarligi'ndaki kabri basinda Kur'an-i Kerîm tilâveti  ve dualarla yâd edildi.  

  Programa Içisleri Eski Bakani Idris Naim Sahin, Ömer ÇAM hocanin oglu Prof. Dr. Haydar Kâmil ÇAM ve Ordu 20. dönem milletvekili Mustafa Hasan ÖZ; Prof. Dr. Hüsrev Subasi basta olmak üzere hocanin birçok talebesi; ÜNDER Baskani Musa Hamarat, yönetim ve dernek üyelerinin yaninda hocanin birçok yakini ve seveni istirak etti.

  Prof Dr. Hüsrev Subasi hocanin egitim yöntemi, talebelerine yaklasimi ve kazandirdiklarindan bahsetti. Ardindan Idris Naim Sahin, hoca için düzenlenen yâd programinin her sene sürekli olarak devam etmesinin önemini vurgulayan bir konusma yapti. Hocanin oglu Kâmil Çam ise yâd programina katilanlara ve programin düzenlenmesini saglayan ÜNDER'e tesekkürlerini ifade etti. Son olarak, Mustafa Hasan Öz, hoca ile yasadigi hatiralarini anlatti. 

  Kur'an-i Kerîm okunduktan sonra yapilan dualara hep bir agizdan 'amin' denildi. 

   

   

      
   
     Resim Galerisi    Videolar    Yorum Defteri    Iletisim  
  � 2020 unyeliler.com - Tüm haklari saklidir.