Başkanımızın mesajı
Vizyonumuz
Tüzüğümüz
Mustafa Rakım Efendi
Yayınlarımız
Basında Ünder
 
 
 • ÜNDER (Ünyeliler Derneği) olarak 17 Mayıs 2019 Cuma akşamı Kavacık Güngör Bahçe'de gerçekleştireceğimiz iftar programımıza teşriflerinizi bekler, hayırlı ramazanlar dileriz. Adres: Kavacık Mah. Sezgin Sok. No:34 Beykoz / İstanbul İrtibat: İlhan Demir - 0544 4781703 Sebahattin Yıldız - 0553 2464281
 •  
   

   

  Ömer Çam Hoca Kabri Başında Yâd Edildi  Hocaların Hocası, Safahat hafızı, İstanbul Yüksek İslâm Enstitüsü Eski Müdürleri'nden, eğitimci, pedagog, şair ve edip Ömer ÇAM Hoca; dâr-ı bekâya irtihâlinin 16. sene-i devriyesi münasebetiyle, 16.12.2018 Pazar günü saat 11:00'da Maltepe Gülsuyu Mezarlığı'ndaki kabri başında Kur'an-ı Kerîm tilâveti ile yâd edildi. 


  Programa İçişleri Eski Bakanı ve ÜNDER Onursal Başkanı İdris Naim Şahin, Ömer ÇAM Hoca'nın oğlu Prof. Dr. Haydar Kâmil ÇAM ve Hoca'nın birçok yakını, ÜNDER Başkanı Musa Hamarat, yönetim ve dernek üyelerinin yanında Hoca'nın birçok talebesi ve sevenleri iştirak etti. Kur'an-ı Kerîm okunduktan sonra yapılan dualara hep bir ağızdan 'amin' denildi.    
   
     Resim Galerisi    Videolar    Yorum Defteri    İletişim  
  2019 unyeliler.com - Tüm haklari saklidir.