Baskanimizin mesaji
Vizyonumuz
Tzgmz
Mustafa Rakim Efendi
Yayinlarimiz
Basinda nder
 
 
 • ÃœNDER BeyoÄŸlu Sohbetlerinde 06.03.2020 Cuma akÅŸamı gerçekleÅŸecek olan sohbetimizin konuÄŸu, Ä°ngiltere Exeter Ãœniversitesi Siyaset Bilimi-Uluslararası Ä°liÅŸkiler bölümünde doktora çalışmalarına devam etmekte olan hemÅŸehrimiz Haluk DoÄŸan olacaktır. Uluslararası sistemin yapısal dönüşümleri baÄŸlamında,  Amerika BirleÅŸik Devletleri, Rusya ve Türkiye arasındaki politik iliÅŸkilerin deÄŸerlendirileceÄŸi ve Fatih Karagümrük mevkiindeki Hattat Mustafa Râkım Efendi Medresesinde saat 19.00'da baÅŸlayacak olan sohbete tüm dostlarımız davetlidir.   
 •  
   

   

  mer am Hoca Kabri Basinda Yd Edildi  Hocalarin Hocasi, Safahat hafizi, Istanbul Yüksek Islâm Enstitüsü Eski Müdürleri'nden, egitimci, pedagog, sair ve edip Ömer ÇAM Hoca; dâr-i bekâya irtihâlinin 16. sene-i devriyesi münasebetiyle, 16.12.2018 Pazar günü saat 11:00'da Maltepe Gülsuyu Mezarligi'ndaki kabri basinda Kur'an-i Kerîm tilâveti ile yâd edildi. 


  Programa Içisleri Eski Bakani ve ÜNDER Onursal Baskani Idris Naim Sahin, Ömer ÇAM Hoca'nin oglu Prof. Dr. Haydar Kâmil ÇAM ve Hoca'nin birçok yakini, ÜNDER Baskani Musa Hamarat, yönetim ve dernek üyelerinin yaninda Hoca'nin birçok talebesi ve sevenleri istirak etti. Kur'an-i Kerîm okunduktan sonra yapilan dualara hep bir agizdan 'amin' denildi.    
   
     Resim Galerisi    Videolar    Yorum Defteri    Iletisim  
  2020 unyeliler.com - Tm haklari saklidir.