Başkanımızın mesajı
Vizyonumuz
Tüzüğümüz
Mustafa Rakım Efendi
Yayınlarımız
Basında Ünder
 
 
 • ÜNDER Beyoğlu Sohbetleri'nde 18.01.2019 Cuma akşamı konuğumuz; bilhassa Osmanlı tarihinin toplumsal-kültürel ve politik-bürokratik alanlarında derinlikli çalışmalarıyla bilinen, 2018 Cumhurbaşkanlığı Kültür Sanat Büyük Ödülü'nün sahibi Prof. Dr. Mehmet İpşirli olacaktır. Dernek merkezimizde saat 19.00'da başlayacak olan sohbete davetlisiniz.
 •  
   

   

  Ömer Çam Hoca Kabri Başında Yâd Edildi  Hocaların Hocası, Safahat hafızı, İstanbul Yüksek İslâm Enstitüsü Eski Müdürleri'nden, eğitimci, pedagog, şair ve edip Ömer ÇAM Hoca; dâr-ı bekâya irtihâlinin 16. sene-i devriyesi münasebetiyle, 16.12.2018 Pazar günü saat 11:00'da Maltepe Gülsuyu Mezarlığı'ndaki kabri başında Kur'an-ı Kerîm tilâveti ile yâd edildi. 


  Programa İçişleri Eski Bakanı ve ÜNDER Onursal Başkanı İdris Naim Şahin, Ömer ÇAM Hoca'nın oğlu Prof. Dr. Haydar Kâmil ÇAM ve Hoca'nın birçok yakını, ÜNDER Başkanı Musa Hamarat, yönetim ve dernek üyelerinin yanında Hoca'nın birçok talebesi ve sevenleri iştirak etti. Kur'an-ı Kerîm okunduktan sonra yapılan dualara hep bir ağızdan 'amin' denildi.    
   
     Resim Galerisi    Videolar    Yorum Defteri    İletişim  
  © 2019 unyeliler.com - Tüm haklari saklidir.