Başkanımızın mesajı
Vizyonumuz
Tüzüğümüz
Mustafa Rakım Efendi
Yayınlarımız
Basında Ünder
 
 
 • ÜNDER (Ünyeliler Derneği) olarak 17 Mayıs 2019 Cuma akşamı Kavacık Güngör Bahçe'de gerçekleştireceğimiz iftar programımıza teşriflerinizi bekler, hayırlı ramazanlar dileriz. Adres: Kavacık Mah. Sezgin Sok. No:34 Beykoz / İstanbul İrtibat: İlhan Demir - 0544 4781703 Sebahattin Yıldız - 0553 2464281
 •  
   

   

  ÜNDER´in 11. Olağan Genel Kurulu Gerçekleştirildi  Ünyeliler Derneği'nin 11. Olağan Genel Kurul Toplantısı 23 Kasım 2018 Cuma akşamı üyelerimizin katılımıyla dernek merkezimizde gerçekleşmiş olup, Musa Hamarat'ın başkanlık vazifesine devam etmesi kararı alınmıştır. 

  Üyelerimizden Ayhan Doğan yapmış olduğu açılış konuşmasında: "Malumunuz olduğu üzere 2016-2018 yılları arasında derneğimiz yine nitelikli faaliyetlerine Cuma sohbetleri başta olmak üzere devam etmiş ve böylelikle  hemşehrilerimizin hem alanında uzman şahsiyetlerden istifade etmesine hem de birliktelik zemininde hemhâl olmalarına vesile olmuştur. Bu itibarla dernek başkanımız Sn. Musa Hamarat başta olmak üzere, 2016-2018 yılları arasında faaliyet gösteren yönetim kurulumuza derneğimizin üyeleri adına teşekkür ediyor ve bugün burada  genel kurul toplantısında hazır bulunan üyelerimize de hoşgeldiniz diyorum. Bir sonraki dönemimizde, yeni ve yeniden görev alacak arkadaşlarımızla oluşacak yönetimin ve tüm iştirakçi hemşehrilerimizin birlikte hareket ve gayret etmesiyle, güzide faaliyetlerin devam ettirilmesini, ve genel kurulumuzun hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum" diye konuştu.

  Toplantıda divan kurulu başkanı olarak Sabahattin Yıldız seçildi. Başkan Musa Hamarat, faaliyet raporunun okunması ve gündem maddelerinin tek tek görüşülerek yeni yönetim kurulunun seçilmesinin ardından bir teşekkür konuşması yaptı. Hamarat'ın konuşmasının satır başları şöyleydi: "Bir önceki dönemde olduğu gibi, bu dönemde de bizleri derneğimizin yönetimine layık gördüğünüz için yönetim kurulu adına herkese teşekkür ederim. ÜNDER hep beraber müşahade etmiş olduğumuz gibi en temelde ilke edindiği üzere hemşehrilerimizin gönül birlikteliğine birçok vesileyle katkıda bulunmuştur. Bundan sonra da temel ilkemiz ve misyonumuz doğrultusunda katılımcılarımızı nitelikli bilgi ile buluşturarak kültürel gelişimlerine katkıda bulunmak ve gönül birlikteliğine vesile olmaya devam etmek gayretinde olacağız. Bu gayrete dahil olacak herkese şimdiden teşekkür ediyor, bu düşüncelerle kongremizin hayırlı olmasını diliyorum" dedi. 

  ÜNDER'in yeni Yönetim Kurulu Asil Üyeleri şu isimlerden oluştu: 

  Musa Hamarat 

  Kutlukhan Şakir

  Ragıp Baras

  Hayri Köse

  İlhan Demir

  İsmail Başaran

  İslam Ateş    
   
     Resim Galerisi    Videolar    Yorum Defteri    İletişim  
  2019 unyeliler.com - Tüm haklari saklidir.