Baskanimizin mesaji
Vizyonumuz
Tzgmz
Mustafa Rakim Efendi
Yayinlarimiz
Basinda nder
 
 
 • ÃœNDER BeyoÄŸlu Sohbetlerinde 06.03.2020 Cuma akÅŸamı gerçekleÅŸecek olan sohbetimizin konuÄŸu, Ä°ngiltere Exeter Ãœniversitesi Siyaset Bilimi-Uluslararası Ä°liÅŸkiler bölümünde doktora çalışmalarına devam etmekte olan hemÅŸehrimiz Haluk DoÄŸan olacaktır. Uluslararası sistemin yapısal dönüşümleri baÄŸlamında,  Amerika BirleÅŸik Devletleri, Rusya ve Türkiye arasındaki politik iliÅŸkilerin deÄŸerlendirileceÄŸi ve Fatih Karagümrük mevkiindeki Hattat Mustafa Râkım Efendi Medresesinde saat 19.00'da baÅŸlayacak olan sohbete tüm dostlarımız davetlidir.   
 •  
   

   

  NDERin 11. Olagan Genel Kurulu Gereklestirildi  Ünyeliler Dernegi'nin 11. Olagan Genel Kurul Toplantisi 23 Kasim 2018 Cuma aksami üyelerimizin katilimiyla dernek merkezimizde gerçeklesmis olup, Musa Hamarat'in baskanlik vazifesine devam etmesi karari alinmistir. 

  Üyelerimizden Ayhan Dogan yapmis oldugu açilis konusmasinda: "Malumunuz oldugu üzere 2016-2018 yillari arasinda dernegimiz yine nitelikli faaliyetlerine Cuma sohbetleri basta olmak üzere devam etmis ve böylelikle  hemsehrilerimizin hem alaninda uzman sahsiyetlerden istifade etmesine hem de birliktelik zemininde hemhâl olmalarina vesile olmustur. Bu itibarla dernek baskanimiz Sn. Musa Hamarat basta olmak üzere, 2016-2018 yillari arasinda faaliyet gösteren yönetim kurulumuza dernegimizin üyeleri adina tesekkür ediyor ve bugün burada  genel kurul toplantisinda hazir bulunan üyelerimize de hosgeldiniz diyorum. Bir sonraki dönemimizde, yeni ve yeniden görev alacak arkadaslarimizla olusacak yönetimin ve tüm istirakçi hemsehrilerimizin birlikte hareket ve gayret etmesiyle, güzide faaliyetlerin devam ettirilmesini, ve genel kurulumuzun hayirlara vesile olmasini temenni ediyorum" diye konustu.

  Toplantida divan kurulu baskani olarak Sabahattin Yildiz seçildi. Baskan Musa Hamarat, faaliyet raporunun okunmasi ve gündem maddelerinin tek tek görüsülerek yeni yönetim kurulunun seçilmesinin ardindan bir tesekkür konusmasi yapti. Hamarat'in konusmasinin satir baslari söyleydi: "Bir önceki dönemde oldugu gibi, bu dönemde de bizleri dernegimizin yönetimine layik gördügünüz için yönetim kurulu adina herkese tesekkür ederim. ÜNDER hep beraber müsahade etmis oldugumuz gibi en temelde ilke edindigi üzere hemsehrilerimizin gönül birlikteligine birçok vesileyle katkida bulunmustur. Bundan sonra da temel ilkemiz ve misyonumuz dogrultusunda katilimcilarimizi nitelikli bilgi ile bulusturarak kültürel gelisimlerine katkida bulunmak ve gönül birlikteligine vesile olmaya devam etmek gayretinde olacagiz. Bu gayrete dahil olacak herkese simdiden tesekkür ediyor, bu düsüncelerle kongremizin hayirli olmasini diliyorum" dedi. 

  ÜNDER'in yeni Yönetim Kurulu Asil Üyeleri su isimlerden olustu: 

  Musa Hamarat 

  Kutlukhan Sakir

  Ragip Baras

  Hayri Köse

  Ilhan Demir

  Ismail Basaran

  Islam Ates    
   
     Resim Galerisi    Videolar    Yorum Defteri    Iletisim  
  2020 unyeliler.com - Tm haklari saklidir.