Başkanımızın mesajı
Vizyonumuz
Tüzüğümüz
Mustafa Rakım Efendi
Yayınlarımız
Basında Ünder
 
 
 • ÜNDER (Ünyeliler Derneği) olarak 17 Mayıs 2019 Cuma akşamı Kavacık Güngör Bahçe'de gerçekleştireceğimiz iftar programımıza teşriflerinizi bekler, hayırlı ramazanlar dileriz. Adres: Kavacık Mah. Sezgin Sok. No:34 Beykoz / İstanbul İrtibat: İlhan Demir - 0544 4781703 Sebahattin Yıldız - 0553 2464281
 •  
   

   

  Beyoğlu Sohbetleri´nde Türkü Akşamı  ÜNDER Beyoğlu Sohbetleri’nde 04.05.2018 Cuma akşamı konuğumuz, Türk Halk Müziği'nin sevilen sanatçısı Aydın Beyoğlu olacaktır. Memleketimizin güzel türkülerinin seslendirileceği ve dernek merkezimizde saat 19.00'da başlayacak olan musiki ve muhabbet programına davetlisiniz.

   

  Aydın Beyoğlu kimdir?

  1973 ORDU Korgan doğumlu olan Aydın Beyoğlu;

  1992’de Milli Eğitim Bakanlığı ARİF SAĞ MÜZİK Merkezi’nde Bağlama ve Şan dersleri almıştır.

  2002’de ilk radyo kariyerine “Radyo Çağ’da” “Türkülerle Anadolu” programını hazırlayıp sunarak başlamıştır.

  2003’de MELTEM TV’de ve MELTEM Radyo’da “Türküce” adlı programını hazırlayıp sundu.

  2003-2015 yılları arasında MORAL FM’de “TÜRKÜ HARMANI” adlı programı hazırlayıp sundu, bu program 12 yıl devam etmiştir.. 12 yıl boyunca hiç ara vermeden yaptığı program, yapılan araştırmalar sonucu en uzun programlar arasında yer aldı.

  2004’te “DELİBAŞIM” adlı albümünü çıkardı, 11 türküden oluşan albümünde söz ve müziği kendisine ait “KARLI DAĞLAR”,”NEREYE İSTANBUL”, “YENİ YILIN KUTLU OLSUN” ve “GÜL YÜZLÜM” adlı 4 eseri bulunmaktadır.

  2011 yılı itibariyle “İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Müdürlüğü Etkinliği” adı altında, kültür merkezlerinde geniş seyirci katılımlarıyla solo konserlerini vermeye devam etmektedir.

  2014-2015 yılları arasında KRT KÜLTÜR TV’de “TÜRKÜLERİN GÖZÜ AYDIN” programını hazırlayıp sundu.

  2016’da 15 Temmuz darbe girişimine karşı yazıp bestelediği “EN UZUN GECE” adlı eseriyle radyo, tv ve gazetelerde yaptığı röportajlarıyla büyük ilgi gördü ve İstanbul’un birçok ilçe meydanında halka seslendirdi.

  AYDIN BEYOĞLU, Türk halk müziğinde âşıklık geleneğine önem vererek, sanatın ortak bir dil olarak kullanılması gerektiğini vurgulayarak; yedi bölgenin türkülerini seslendirip düşünce ve fikirlerin kaynaşmasına vesile oluyor.

  Seviyeli sanatı ve yaşam tarzını ilke edinerek, tüm yeniliklere açık, yörelere ve ülkeye kültür hizmeti sunmayı hedefleyen BEYOĞLU, söz ve beste çalışmalarında; insanlara sevgiyi, barışı ve huzuru sunmayı kendine ilke edinip herkesin anlayacağı dilden, sanatı evrenselliğe taşımayı görev bilerek uzun yıllar Türk halk müziğine emek ve gönül verenlerin izinde yürümeye devam etmektedir…

  aydinbeyoglu@hotmail.com
  http://www.aydinbeyoglu.com   
   
     Resim Galerisi    Videolar    Yorum Defteri    İletişim  
  © 2019 unyeliler.com - Tüm haklari saklidir.